🦢 Arpi Bedding: Uyku Konforu 🌙

Oscar Visco Yatak

Oscar Visco Yatak

Oscar Visco Yatak: Uykuda Mükemmeli Arayanlar İçin

Yenilikçi Teknoloji, Derin Uyku

Oscar Visco Yatak, son teknoloji Viscoelastik Memory Foam özelliğiyle donatılmış, mükemmel uyku deneyimi sunan bir yatak modelidir. NASA’nın geliştirdiği bu teknoloji, vücut yapınıza özel destek sağlayarak gece boyunca rahat bir uyku yaşamanıza katkıda bulunur. Yaylı yataklarda oluşan basıncı ortadan kaldırır, omurga sağlığını destekler ve statik elektrik biriktirmez.

Neden Oscar Visco Yatak?

 • Vücudu Saran Viscoelastik Sünger: Yüksek kaliteli 5 cm viscoelastik sünger, vücudunuzun şeklini alarak optimum destek sağlar.
 • Yüksek Yoğunluktaki Sert Sünger: 13 cm kalınlığındaki sert sünger, dayanıklılık ve uzun ömürlü kullanım sunar.
 • Aloe Vera Özlü Kumaş: Cildi korur, yenilenmesine yardımcı olur ve sağlıklı bir uyku ortamı oluşturur.
 • Kan Dolaşımını Hızlandırıcı Etki: Visco teknolojisi, kan dolaşımınızı düzenler ve vücudunuzun ihtiyacına göre şekil alır.
 • Anti-Stres, Anti-Bakteriyel Teknoloji: Her gece stressiz bir uykuya dalmanızı sağlar, aynı zamanda bakteri oluşumunu engeller.
 • Yükseklik: Yatak yüksekliği 19 cm, mükemmel konfor sunar.

Günümüzde insanların birçok alışkanlığı teknoloji ile birlikte göstermektedir. Bu gelişimler NASA’nın (Amerikan Uzay Araştırma Merkezi) geliştirdiği Viscoelastik memory foam teknolojisi ile bizleri uyku sağlığında varılan en son noktaya ulaştırmıştır. Peki, bu teknoloji neler sağlamaktadır? Yaylı yataklarda bulunan materyaller sebebi ile vücudumuza uygulanan basıncı ortadan kaldırır. Omurga yapımıza ve vücut ısımıza en uygun konumu alır. Metal içermediği için statik elektriği yatağınızda tutmaz.

Tüm bunlar viscoelastik teknolojisi ile sizlere sunuluyor. Visco yataklar ısıya ve basınca duyarlı malzemeden üretildiği için size basınç uygulamak yerine sizin basıncınıza göre hareket eder. Daha basit bir dille söylemek gerekirse; siz ayakta durduğunuzda kan dolaşımınız nasıl düzgün akıyorsa, visco yatağınızda yaklaşık 4 sn’lik bir süre zarfında sizin vücut şeklinizi algıladığından yine kan dolaşımının yavaşlaması sonucunda beyninizin vücudunuzu istem dışı çevirmesidir. Bu dönüşler esnasında uyku halinde olmanızdan dolayı ters (kontrolsüz) dönüşler yapılabilir; kontrol dışı yaptığınız bu dönüşler esnasında omurgalarınıza zarar verebilirsiniz. Bu durum sabahları geçici süreli ağrılara sebep olur. Visco yatak vücut ısınıza göre vücut şeklinizi aldığı için kan dolaşımınızı olması gereken seviyeye getirir ve gece yatakta dönüşlerinizi minimuma düşürür. Sabahları kalktığınızda ağrınız olmaz ve daha zinde uyanmanızı sağlar. İşte bu yüzden visco yatak sağlığınız için mükemmel bir seçimdir.

 • Vücudu saran 5 cm yüksekliğinde viscoelastik sünger.
 • 13 cm kalınlığında yüksek yoğunluğa sahip sert sünger.
 • Cildi koruyan, yenilenmesine ve iyileşmesine yardımcı olan Aloe Vera özlü kumaş.
 • Kan dolaşımı hızlandırıcı etki.
 • Anti-stres, anti-bakteriyel teknolojisi.
 • Yatak yüksekliği 19 cm.

Marka
Doğuş
Kategori