YASEMİN SOFT ORTOPEDİK YATAK

YASEMİN SOFT ORTOPEDİK YATAK

Ortopedik yapıda yasemin ekonomik ve uzun ömürlü bir uyku konforu arayanlar için idealdir. Özel jarkalı kumaşı ekstra rahatlık sağlıyor. Kapitoneli sünger ve elyaf katmanı ise yatağın ömrünün uzamasını sağlıyor. Yatağın üzerindeki sert keçe,vücudun ağırlığının tüm yüzeye eşit olarak dağıtılmasını sağlıyor.

KARDELEN ORTOPEDİK YATAK

KARDELEN ORTOPEDİK YATAK

Orta sertlikteki Kardelen Yatak, yumuşak kapitone katmanı sayesinde vücut basıncını eşit şekilde dağıtır. Omurgaya destek sağlar. Jakarlı dokuma kumaşı daha kaliteli ve kesintisiz uykunun kapılarını açar.

ORKİDE FULL ORTOPEDİK YATAK

 

  

ORKİDE FULL ORTOPEDİK YATAK

Bonel  yay sistemine sahip Orkide Yatak , iç ve kenar destek süngerleri ultra ortopedik , omurgaya tam destek sağlayan yapısıyla yüksek konfor arayanlar için mükemmel bir seçimdir. Anti bakteriyel, parlak jakarlı lüks kumaşı, bakteri, küf, mantar ve toz akarlarına karşı üst düzey koruma sağlar.

DOĞUŞ VİP LÜKS FULL ORTOPEDİK YATAK

DOĞUŞ VİP LÜKS FULL ORTOPEDİK YATAK

Kimyasal kullanılmadan dünyanın en hızlı büyüyen bitkisi banboo’nun   doğallığı ile  üretilen bu özel bamboo yatak kumaşı uykunuza huzur veriyor.  Yüzeyde kullanılmış özel bambu kumaşının el işçiliği çektirme uygulamasıyla klasik kumaş desteklenirken yatağın genel konsepti olan doğallık vurgulanıyor.  BAMBOO kumaşına uyumlu olarak kullanılan yeşil özel fitiller doğal konsepti büyülüyor. Yatağın üst katmanında kullanılan 500 gr elyaf sayesinde vurgulanan yumuşaklık hissi benzersiz bir uyku deneyimi sunuyor. Uyku konforunu arttıran basınç dağıtıcı sünger katmanlarıyla tam ortopedik yapıdaki  Doğuş Vip Lüks Ortopedik Yatak yazlık / kışlık özelliğe sahiptir. Yatağın bir tarafında pamuklu anti bakteriyel örme yatak kumaşı, diğer tarafında jakarlı yatak kumaşı kullanılmıştır. Kumaşındaki özellik anti stres, anti bakteriyel özelliklidir. Kolay nefes alabilen dinlendirici bir uyku ortamı sunar.

DOĞUŞ VİP PARİS ULTRA ORTOPEDİK YATAK

DOĞUŞ VİP PARİS ULTRA ORTOPEDİK YATAK

Yatağa nefes aldıran özel örme kumaş ile yatağınızda 7-8 sene içinde birikilmesi olası yaklaşık 300 gr organik ve in organik tozun önüne geçer. Bakteri oluşumunu engeller. Vücudun doğal ağırlık bölgelerine  birbirinden farklı destek sağlayan bonel yay sistemi ile sütlü kahve renkli şık elegant görünümü bir arada. Birikmiş olan elektrik, gerginlik  ve stresi ortadan kaldırarak vücudumuzun ve zihnimiz için gün boyu temiz bir uyku keyfi sunar.