Yataklar

İyi yaşamanın, huzurlu ve sağlıklı olmanın yolu, her şeyden önce iyi bir uykudan geçiyor. İyi bir uyku içinse her şeyden önce doğru yatağı seçmek gerekiyor. Doğru bir yatak, vücudun doğal omurga eğrisini korumasına yardımcı olurken, yanlış seçilmiş bir yatakta uyumak kaslar, sinirler ve damarlar üzerinde baskı yaparak bel ve sırt ağrılarının oluşmasına neden olur.

YATAK

Hiç kimse hiçbir eşyasını (araba, bilgisayar, çalışma masası vb.) günde 8 saat süreyle kullanmamaktadır. Yatak bir promosyon ürünü değil, yaşamımızın üçte birini paylaştığımız ciddi bir sağlık ürünüdür… Yatak vücudun gömülmesini engelleyecek kadar sert, ama sırt eğrilerini koruyacak kadar da yumuşak olmalıdır. Hem sağlıklı insanlar, hem de bel, boyun ve sırt ağrısı gibi sorunları olanlar vücudun şeklini alan bir yatakta yatmalıdır.

Eski çağlarda yatak, evdeki en önemli eşyaydı ve bireylerin toplumsal konumlarını belirleyen bir semboldü. Daha sonraları yatağın değeri unutulmaya başlandı. Ancak günümüze gelindiğinde bilim göstermiştir ki, yatağın rahatlığı insan sağlığını doğrudan etkiler. Bilimin bu bulguları yatağın önemini bir kere daha artırmıştır.

Basında Biz

Ulusal ve yerel tv kanallarında çıkan reklamlarımızdan bazıları.

Tüyap 2010

Doğuş Yatak Tüyap 2010 Diyarbakır Fuarında yurt içi ve yurt dışı müşterileriyle buluştu. Katılımcıların yoğun ilgisini çeken Doğuş Yatak  önümüzdeki yıllarda mobilyacılık fuarlarında yer  almaya devam edecektir. Tüm katılımcıların ve müşterilerimizin ilgisine teşekkür ederiz.

Fuar görüntüleri için sayfanın devamını açınız...

Tecrübenin ustalıkla buluştuğu yer...

38 yıllık tecrübesiyle Doğuş Yatak, 2500 m2 ‘lik üretim tesislerinde faaliyetlerine devam ediyor. Dünyada gelişen teknolojiyi sektöre adapte etme misyonu doğrultusunda 2008 yılından bugüne Doğuş Yatak A.Ş ‘nin sahip olduğu bilgi birikimini ve tecrübeyi, teknolojinin sağlık ve uyku konforu için kullanımı felsefesi ile yatak sektöründeyiz.

ISO Yataklarımız TS EN ISO 9001 kalite standartlarına uygun üretilmektedir.

 

DOLANTI SOKAK NO : 28 Siteler ANKARA

0312 350 14 29